Teraz z pakietem biznesowym – z przedłużoną gwarancją, przeglądami i ubezpieczeniem 2,9%

Nowe Megane Grandcoupe

Zamów jazdę próbną

renault-lff-ph1-reveal-013.jpg.ximg.l_full_m.smart

Design pełen harmonii i elegancji

Nowe Renault MÉGANE GrandCoupé jest fascynujące pod każdym względem. Jego pełna harmonii i elegancji stylistyka, o doskonale wyważonych proporcjach, przyciąga wszystkie spojrzenia. Smukłe linie w połączeniu z długą maską i mocno zarysowanymi nadkolami tworzą dynamiczny design. Charakterystyczny, wyróżniający się układ przednich i tylnych świateł, podkreśla unikalną osobowość. Dzięki dużemu, panoramicznemu, szklanemu dachowi wnętrze jest pełne światła.

renault-lff-ph1-reveal-011.jpg.ximg.l_full_m.smart

Zaawansowane technologie

Nowe Renault MÉGANE GrandCoupé, wyposażone w szereg elementów wyposażenia typowych dla wyższego segmentu, zapewni Ci chwile wyjątkowego komfortu i przyjemności z jazdy. Do Twojej dyspozycji jest m.in. system multimedialny R-LINK 2 stanowiący kwintesencję zaawansowanych technologii pokładowych, a także system MULTI-SENSE, dzięki któremu możesz spersonalizować swoje doznania z jazdy, w zależności od tego na co masz w danej chwili ochotę lub preferowanego stylu jazdy. Usiądź za kierownicą i odkryj pasję prowadzenia.

renault-lff-ph1-reveal-010.jpg.ximg.l_full_m.smart

Nowoczesne systemy wspomagające prowadzenie

Nowe Renault MÉGANE GrandCoupé wyposażone jest w nowoczesne systemy wspomagające Cię w prowadzeniu, by Twoje podróże były bardziej bezstresowe, bezpieczne i płynne. Dzięki zastosowanym systemom wspomagającym prowadzenie wszystko staje się dziecinnie proste: dostosowanie prędkości do sytuacji na drodze, jazda po pożądanym pasie ruchu, kontrolowanie martwego pola widzenia w lusterkach, parkowanie „bez użycia rąk” w zatłoczonym mieście… Teraz możesz jechać spokojnie!

Dni Dla Biznesu

Dni dla biznesu!

Zobacz więcej >
Baner - opony

Ruszaj w drogę – promocja wiosenna! 19.3.2018 – 30.4.2018

Zobacz więcej >