Przyjdź 12 maja do salony Renault Polmotor w Szczecinie!

Kadjar

Zamów jazdę próbną

kadjar-exp2-3072x1728.jpg.ximg.l_6_m.smartrenault-kadjar-HFE-ph1-design-ext-004.jpg.ximg.l_12_m.smart

Zachwyć się jego designem

Renault KADJAR emanuje śmiałością dzięki atletycznej sylwetce połączonej z płynnymi, a zarazem zmysłowymi liniami. Inspirujący, mocny i sportowy charakter Renault KADJAR sprawi, że stanie się on Twoim towarzyszem w życiu codziennym.

renault-kadjar-ph1-SRV$MMCOCOY-00080985-01.jpg.ximg.l_12_m.smart

Ruszaj na spotkanie przygodzie

Zmień otoczenie i wejdź do świata całkiem nowych doznań. Dzięki zwiększonemu prześwitowi i dwóm trybom napędu – 4×4 oraz 4×2 – Renault KADJAR zabierze cię w podróż ku nowym horyzontom. Witamy w świecie crossoverów!

Postaw na przyjemność prowadzenia

Wydajność, niezawodność i oszczędność – tak najlepiej opisać silniki montowane w Renault KADJAR. Zastosowano w nich szereg zaawansowanych technologii zapewniających im wzorcowy poziom sprawności i zużycia paliwa. A wszystko to bez niekorzystnego wpływu na przyjemność prowadzenia.

renault-kadjar-HFE-ph1-design-ext-001.jpg.ximg.l_12_m.smart

Ciesz się wyjątkowo dużą przestrzenią

Potrzebujesz przestrzeni? Będziesz zaskoczony przestronnością Renault KADJAR. Na tylnych miejscach odległość od siedzenia do dachu wynosi 910 mm, a szerokość nad podłokietnikami – 1 456 mm, co plasuje Renault KADJAR w ścisłej czołówce tego segmentu. Idealny do wypadów z rodziną czy przyjaciółmi, z dala od utartych szlaków.

Pojemny bagażnik

Pojemny bagażnik

Bagażnik z pomysłowymi rozwiązaniami

Bagażnik Renault KADJAR oferuje do wyboru dwa położenia wyjmowanej podłogi: górne, tworzące idealnie płaską powierzchnię, ułatwiającą załadunek dużych przedmiotów, oraz dolne, pozwalające uzyskać maksymalną objętość bagażnika. Ponadto, bagażnik może zostać być podzielony na dwie lub trzy części, co pozwala w pomysłowy sposób uporządkować i zabezpieczyć przewożone bagaże. Będziesz mógł zapakować wszystko, czego potrzebujesz, aby odkrywać nowe miejsca.

Dzielona strefa

Dzielona strefa

 

 

jazda

Dni Dla Biznesu

Dni dla biznesu!

Zobacz więcej >
Baner - opony

Ruszaj w drogę – promocja wiosenna! 19.3.2018 – 30.4.2018

Zobacz więcej >