Teraz także z pełnym pakietem ubezpieczenia 2,9%

Espace

Zamów jazdę próbną

konfigurator

Nowe Renault ESPACE skrywa mnóstwo rozwiązań technologicznych

zapewniających najwyższy poziom bezpieczeństwa. Innowacyjne rozwiązania
wspomagają prowadzenie, ostrzegają i przewidują reakcje kierowcy, dzięki czemu jazda staje się wyjątkowo bezpieczna.

……………
Renault ESPACE: idealna linia croosovera.

Futurystyczny wygląd – Rozbudzi twoje zmysły…

Przygotuj się na estetyczne doznania! Wyjątkowe i silnie podkreślone linie, wyrazisty i opływowy kształt, zdecydowane cechy crossovera. A przy tym elegancja i styl. Wejdź do świata doznań!

Pozwól się prowadzić! Podniesiona linia nadwozia, wyraźnie zaznaczone boki, zrównoważona wysokość, przykuwające uwagę oświetlenie wnętrza – wszystko to sprawi, że będziesz zachwycony Renault ESPACE.

System MULTI-SENSE
W ESPACE, o niepowtarzalne wrażenia z jazdy dba system MULTI-SENSE, który pozwala personalizować styl, w jakim chcesz prowadzić swój samochód. Wszystkie technologie, zapewniające intensywne doznania z jazdy, są idealnie zsynchronizowane: system 4CONTROL, sterowane zawieszenie, układ kierowniczy, praca silnika, szybkość reakcji skrzyni biegów, oświetlenie wnętrza oraz komfort siedzeń. Pięć trybów i pięć niepowtarzalnych stylów jazdy.

MULTI-SENSE

MULTI-SENSE

Pokonuj zakręty z systemem 4Control
Daj się uwieść systemowi   Renault 4Control. Nasi konstruktorzy wyposażyli Renault ESPACE w 4 koła skrętne, dając ci więcej zwrotności i swobody ruchów. W mieście system 4Control kontroluje pracę kół tylnych zapewniając ci wyjątkową zwrotność przy niskich prędkościach. Poza miastem 4 koła skrętne zapewniają idealną przyczepność dostosowując ich pracę do typu podłoża, twoich ruchów i twojego stylu jazdy, dzięki czemu będziesz mógł zachować pożądany tor jazdy.

4 Control = bezpieczeństwo i komfort

4 Control = bezpieczeństwo i komfort

System wspomagający parkowanie Easy Park Assist
Widzisz wolne miejsce do parkowania? Z systemem Easy Park Assist nie ma nic prostszego. System mierzy ilość wolnego miejsca i określa tor jazdy auta. Dzięki kamerze cofania i czujnikom zamontowanym z przodu, z tyłu i po bokach możesz się cieszyć pełną ochroną 360° podczas wykonywania manewru parkowania.

Easy Park Assist

Easy Park Assist

Bezpieczeństwo aktywne i bierne dla wszystkich
Dla twojego bezpieczeństwa wzmocniliśmy strukturę Renault ESPACE. Renault ESPACE jest także wyposażone w 6 poduszek powietrznych (przednie, boczne i kurtynowe), pasy bezpieczeństwa z napinaczami i ogranicznikiem napięcia, zagłówki zapobiegające urazom szyjnym i 3 fotele z instalacją Isofix. Bezpieczna instalacja fotelika dla dzieci. System instalacji fotelika dla dzieci Isofix rekomendowany przez Stowarzyszenie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (Association de Prévention Routière) został zainstalowany na trzech tylnych siedzeniach 2.rzędu Renault ESPACE. Nie musisz obawiać się już złej instalacji fotelika. Możesz spokojnie ruszać w podróż.

Jazda próbna

…………………………………………… 

Dni Dla Biznesu

Dni dla biznesu!

Zobacz więcej >
Baner - opony

Ruszaj w drogę – promocja wiosenna! 19.3.2018 – 30.4.2018

Zobacz więcej >